Nieuwsbrief

Contact

Logo Zenneland vzw I Kerkpleinweg 4 I 1742 Ternat
02 582 75 91
www.facebook.com/logozenneland
www.twitter.com/logozenneland

Team


Voorzitter Logo Zenneland I Johan Luyckfasseel

_________________________________________________________________________________________________

Gerlinde Huybrecht
Algemeen coördinator
gerlinde@logozenneland.be

maandag I dinsdag I woensdag (om de 14 dagen)

Ellen Van der Bauwede
Inhoudelijk coördinator
ellen@logozenneland.be

maandag I dinsdag I woensdag I
donderdag I vrijdag

Marie-Christine Van Den Brande
Administratief verantwoordelijke
marie-christine@logozenneland.be

maandag I dinsdag I woensdag I donderdag I vrijdag

 

Emilie De Witte
Medisch milieukundige, Inhoudelijk medewerker
emilie@logozenneland.be
Opvolging van
Setting Lokale Besturen
Thema Gezondheid & Milieu

maandag I dinsdag I donderdag I vrijdag

Eowyn Huybrecht
Inhoudelijk medewerker
eowyn@logozenneland.be
Opvolging van
Settingericht werken: Huizen van het Kind, jeugd

maandag I dinsdag I vrijdag (om de 14 dagen)

Lien Sergooris
Inhoudelijk medewerker
lien@logozenneland.be
Opvolging van
Doelgroep Gezinnen
Thema's Tabak, alcohol & drugs; Valpreventie;
Geestelijke gezondheid

maandag I dinsdag I donderdag I vrijdag

Annelies Van Regenmortel
Inhoudelijk medewerker - communicatie
annelies@logozenneland.be

Communicatieverantwoordelijke
 

maandag I dinsdag I woensdag I
donderdag I vrijdag

Natalie Verhelle
Inhoudelijk medewerker
natalie@logozenneland.be
Opvolging van
Setting Onderwijs
Thema's Voeding, beweging & sedentair gedrag; Vaccinatie

maandag I dinsdag I woensdag vm (om de 14 dagen) I
donderdag I vrijdag

Ruth Vyverman
Inhoudelijk medewerker
ruth@logozenneland.be
Opvolging van
Setting Zorg en Kwetsbare doelgroepen
Thema bevolkingsonderzoeken naar kanker

maandag (om de 14 dagen) I dinsdag I
woensdag I donderdag

 

Adres & wegbeschrijving

Adres:
Logo Zenneland vzw, Kerkpleinweg 4, 1742 Sint-Katherina-Lombeek (Ternat)
tel: 02/582 75 91, fax: 02/582 75 49
Ondernemingsnummer : 0478 478 234

 

Grotere kaart weergeven

Met de trein:

Het Logo ligt op wandelafstand (5 à 10 min) van het station van Ternat. Welke trein je het best neemt, kan je plannen op de website www.nmbs.be.

Als je het stationsgebouw uitkomt wandel je naar rechts richting steenweg (waar de overweg is). Steek de steenweg over aan het zebrapad. Tussen de nachtwinkel en de winkel met werkkledij ligt de wandelweg (Kapelleveld) naar het Logo.

Met de wagen:

Als je van de E40 komt:

Neem afrit 20 (Asse/Edingen/Ternat) en sla op het einde van de afrit (kruispunt  met lichten) links af, richting Ternat.

Je bent dan op de (N285) Assesteenweg. Na ongeveer 1 km steek je de spoorweg over en aan de volgende lichten (aan Texaco tankstation) sla je rechts af, richting Sint-Katherina-Lombeek.  Parkeer je wagen aan de kerk van Sint-Katherina-Lombeek. De Kerkpleinweg is een straatje achter de kerk. Als je recht voor frituur 'Loemek' staat, dan is het het straatje links ervan (een éénrichtingsstraat).

Als je van de Assesteenweg (vanuit Edingen/Gooik/Lennik) komt:

Aan de lichten (aan een Texaco tankstation) sla je links af. Parkeer je wagen aan de kerk van Sint-Katherina-Lombeek. De Kerkpleinweg is een straatje achter de kerk. Als je recht voor frituur 'Loemek' staat, dan is het het straatje links ervan (een éénrichtingsstraat).

Online contactformulier

Via onderstaand formulier kan je ons rechtstreeks mailen.

 

Logo regio's in kaart

Postcode

 

Logo Antwerpen