Nieuwsbrief

Gezonde burgers in een gezonde gemeente

Je wil inwoners ertoe aanzetten gezonder te eten? Actie ondernemen om hen te doen stoppen met roken? Ervoor zorgen dat ze zich fit in hun hoofd voelen? Dat kan. Met Gezonde Gemeente zet je het gezondheidsbeleid op de lokale agenda van je stad, gemeente, OCMW, wijk of buurt.

Je kan bij het Logo terecht voor materialen en projecten om een gezonde levensstijl te promoten. Maar ook voor coaching en advies over een integraal gezondheidsbeleid ben je bij ons aan het juiste adres.

  • Voor Asse, Overijse, Roosdaal, Zemst, contacteer Ellen Van der Bauwede (ellen@logozenneland.be)
  • Voor Gooik, Londerzeel, Kapelle-op-den-bos, Tervuren en Zaventem, contacteer Emilie De Witte (emilie@logozenneland.be)
  • Voor Beersel, Dilbeek, Lennik, Steenokkerzeel en Vilvoorde, contacteer Lien Sergooris (lien@logozenneland.be)
  • Voor Affligem, Bever, Galmaarden, Grimbergen en Herne, contacteer Natalie Verhelle (natalie@logozenneland.be)
  • Voor Halle, Machelen, Meise, en Sint-Pieters-Leeuw, contacteer Ruth Vyverman (ruth@logozenneland.be)
  • Voor Liedekerke, Opwijk, Pepingen en Ternat, contacteer Eowyn Huybrecht (eowyn@logozenneland.be)
  • Voor Merchtem, contacteer Annelies Van Regenmortel (annelies@logozenneland.be)
  • De 6 faciliteitengemeenten worden opgevolgd via de intergemeentelijke gezondheidsraad. Hiervoor zijn Ellen en Annelies aanspreekpunt.
Ga aan de slag.
Lokale activiteiten rond valpreventie
Organiseer een lokale activiteit rond valpreventie.
Lokale gezondheidsenquête
Ludieke marktactie 'Laat naar je borsten kijken'
Zet borstkankeropsporing in de kijker.
Mammobox met spelbegeleiding
Mammobox is een spel over borsten en alles wat daarbij komt kijken. Het spel geeft vrouwen de kans om in een kleine groep, in een aangename en discrete sfeer, over discrete borstthema's te praten.
NokNok (12-16 jaar)
NokNok versterkt jongeren hun veerkracht. De campagne bundelt knaltips en coole opdrachten waarmee ze werken aan meer veerkracht en een goed gevoel.
Op gezondheid staat geen leeftijd
Pluk de dag
Lanceer een vaste fruitdag in je organisatie, voor je bezoekers,...
Rookstopcursus in groep
Een rookstopcursus in groep onder professionele begeleiding.
Stook slim!
Campagne over de schadelijke gevolgen van stoken.
Tabakstop
Alles over stoppen met roken.
Tentoonstelling Bustehouder
De tentoonstelling Bustehouder brengt een verhaal in beeld over geboren worden en groeien, over liefde voor en behouden van je borsten, maar ook over borstkanker en het leven erna.
Theater over borstkanker: Wintertulpen
Boeiende en positieve monoloog over borstkanker.

Pages

 

Logo regio's in kaart

Postcode

 

Logo Antwerpen