Nieuwsbrief

Onze 2017-kalender, jouw gezondheidsmenu!

>>> Download onze gezondheidskalender hier <<<

Wens je een actie te ondernemen? Contacteer dan één van onze gezondheidsambassadeurs. We staan met plezier voor je klaar!

Inhoudelijk medewerkers:
Emilie De Witte, medisch milieukundige, emilie@logozenneland.be - Gezondheid en Milieu
Fabienne Minner, fabienne@logozenneland.be - Kansarmen
Lien Sergooris, lien@logozenneland.be - Geestelijke Gezondheid, Tabak, Alcohol en Drugs, Ongevallenpreventie
Natalie Verhelle, natalie@logozenneland.be - Voeding & Beweging, Vaccinatie
Ruth Vyverman ruth@logozenneland.be - Kankeropsporing en -preventie

Dieter Deplancke dieter@logozenneland.be - Inhoudelijk coördinator

Algemeen coördinator:

Gerlinde Huybrecht, gerlinde@logozenneland.be

Communicatie:

Ellen Van der Bauwede, ellen@logozenneland.be

Administratief verantwoordelijke:

Marie-Christine Van Den Brande, marie-christine@logozenneland.be

Voorzitter:

Dr Johan Luyckfasseel

 

Logo regio's in kaart

Postcode

 

Logo Antwerpen